Zatrzymaj swoje wspomnienia na długo!

Jeśli uwielbiasz robić zdjęcia i chcesz, aby stały się namacalną pamiątką na lata - to dobrze trafiłeś! Nie musisz mieć specjalnego aparatu i wydawać majątek na papier światłoczuły, aby cieszyć się swoimi zdjęciami w stylowych i modnych formatach.

Wolisz proste, standardowe formaty? Oferuję zdjęcia o wymiarach 9x13, 10x15 oraz 15x21. Jeśli potrzebujesz odbitki w innym formacie, którego nie znalazłeś na tej stronie, zapraszam do kontaktu. Z pewnością znajdziemy coś odpowiedniego.

Udekoruj swój pokój, miejsce pracy, spraw rodzinie miłą pamiątkę lub podziel się ze znajomymi wspólnie spędzonymi chwilami! Bez względu na to czy fotografujesz telefonem czy aparatem, u nas wywołasz zdjęcia w najpopularniejszym formacie Polaroidów - w najlepszej cenie.

9x13

Jeden z popularnych formatów odbitek w najwyższej jakości. Dostępne w opcji mat oraz połysk. Świetne nasycenie kolorów oraz wysoka jakość odbitek sprawiają, że Twój album utrzyma najważniejsze dla Ciebie zdjęcia przez długie lata.

10x15

Najpopularniejszy format zdjęć. Oferuję odbitki matowe lub w połysku, na wysokiej jakości papierze fotograficznym. Idealne do ramki lub rodzinnego albumu.

Bez względu na to czy fotografujesz telefonem czy aparatem, u nas wywołasz zdjęcia w najpopularniejszym formacie Polaroidów - w najlepszej cenie.

Dla zdjęć typu Polaroid, proponuję trzy formaty dostępne w pakietach po 26szt oraz 28szt. Wszystkie w najniższej dostępnej obecnie na rynku cenie - lepszej oferty nie znajdziesz.

Pocket & Slim

Weź ze sobą swoje najcenniejsze wspomnienia gdziekolwiek jesteś. Dzięki niewielkim wymiarom odbitek, możesz je schować do portfela i zabrać ze sobą - do babci, do cioci na imieniny, do znajomych z którymi się dawno nie widziałeś, w daleką podróż....

SQ (polaroidowe kwadraty)

Idealne na ściane, tablice korkową lub sznurek z klamerkami ;) W stylowy i modny sposób przyozdobią Twój pokój lub miejsce pracy. Nie masz pomysłu na prezent dla bliskiej Ci osoby? Podaruj jej Wasze wspólne wspomnienia, mile spędzone chwile, ważne momentyw życiu w postaci fizycznych zdjęć, nie tylko obrazka na monitorze - to świetna pamiątka na całe życie