Przygodę z grafiką komputerową zaczęłam będąc jeszcze w szkole podstawowej. Niewinne hobby po latach przerodziło się w prace na etacie a następnie freelancing. Obecnie współpracuje z firmami i osobami prywatnymi, dzięki czemu miałam okazje realizować projekty z różnej kategorii i branży. Jeśli to, czego potrzebujesz nie znajdziesz wśród poniższej oferty - napisz, to tylko przykładowe realizacje, które już wykonałam. Chętnie podejmę się nowych wyzwań i nietypowych projektów.

 


 

Wizytówki

Projekt pod dowolny format, dla wizytówek dwustronnych lub rozkładanych, z miejscem na pieczątki, zapis wizyt - układ wedle potrzeb klienta.

Banery internetowe

Dostosowane do wymiarów strony i jej tematyki. Zarówno do sklepu internetowego jak i na strony/blogi prywatne.

Logo

Najważniejszy element identyfikacji wizualnej, z którym będzie utożsamiana Twoja marka. Każde logo projektuje w pełnej konsultacji z klientem.

Plakat

Ważne, aby był czytelny i estetyczny, aby spełniał swoją funkcję. Projekt w dowolnym formacie, według wytycznych klienta.

Ulotki

Jedno-, dwustronne lub rozkładane. Z najważniejszymi dla Ciebie informacjami, w formie czytelnej, estetycznej i przyciągającej uwagę.

Fotoksiążki

Projekty fotoksiążek tematyczne lub według własnego pomysłu. Projekt graficzny przygotowany do druku, ilość rozkładówek do ustalenia.

Szablon allegro

Graficzny projekt szablonu dla aukcji allegro. Szablon w całości, do podziału przez informatyka.

Projekt koszulki/nadruków 

Grafika do nadruku na koszulkę lub projekt odzieży fullprint. Całość przygotowana pod druk, według wytycznych firmy produkcyjnej.