snapic - aggie studio

Zatrzymaj swoje wspomnienia w stylowy sposób!

Jeśli uwielbiasz robić zdjęcia i chcesz, aby stały się namacalną pamiątką na lata – to dobrze trafiłeś! Nie musisz mieć specjalnego aparatu i wydawać majątek na papier światłoczuły, aby cieszyć się swoimi zdjęciami w stylowych i modnych formatach.
Udekoruj swój pokój, miejsce pracy, spraw rodzinie miłą pamiątkę lub podziel się ze znajomymi wspólnie spędzonymi chwilami! Bez względu na to czy fotografujesz telefonem czy aparatem, u nas wywołasz zdjęcia w najpopularniejszym Polaroidów – w najlepszej cenie.

snapic

Trzy formaty dostępne w pakietach po 26szt oraz 28szt. Wszystkie w najniższej dostępnej obecnie na rynku cenie – lepszej oferty nie znajdziesz.

snapic_prices_2


Wybierz format dla siebie:

pocket i slim - snapic

Pocket & Slim

Weź ze sobą swoje najcenniejsze wspomnienia gdziekolwiek jesteś. Dzięki niewielkim wymiarom odbitek, możesz je schować do portfela i zabrać ze sobą – do babci, do cioci na imieniny, do znajomych z którymi się dawno nie widziałeś, w daleką podróż….

 

 

 


 

sq - snapic

SQ (polaroidowe kwadraty)

Idealne na ściane, tablice korkową lub sznurek z klamerkami ;) W stylowy i modny sposób przyozdobią Twój pokój lub miejsce pracy. Nie masz pomysłu na prezent dla bliskiej Ci osoby? Podaruj jej Wasze wspólne wspomnienia, mile spędzone chwile, ważne momentyw życiu w postaci fizycznych zdjęć, nie tylko obrazka na monitorze – to świetna pamiątka na całe życie

 

 

 

 

 

 

 
 

tile_snapic