Fotografia

Portfolio

Sesje plenerowe
Fotografia produktowa
Portrety/Lifestyle

Sesja komercyjna dla Silwear

Pierwsza plenerowa sesja zdjęciowa dla marki Silwear, specjalizującej się w produkcji ekskluzywnej i funkcjonalnej odzieży jeździeckiej. Zdjęcia przedstawiające odzież z kolekcji Jesień/Zima, przygotowaną w fasonach damskich, męskich oraz dziecięcych.
Sklep SILWEAR

Prywatne sesje plenerowe

Prywatne sesje plenerowe dla osób indywidualnych oraz par. Przykładowe zdjęcia z sesji z Zosią w wydaniu letnim i jesiennym.

Sesja komercyjna dla Silwear

Plenerowa sesja zdjęciowa dla marki Silwear, specjalizującej się w produkcji ekskluzywnej i funkcjonalnej odzieży jeździeckiej. Zdjęcia przedstawiające odzież z kolekcji Wiosna/Lato, przygotowaną w fasonach damskich, męskich oraz dziecięcych.
Sklep SILWEAR

Sesje dziecięce i młodzieżowe

Kilka przykładowych realizacji z prywatnych sesji plenerowych dla rodzin, dzieci i młodzieży. Ciekawa forma pamiątki i prezentu dla bliskich.

Zdjęcia produktowe

Zdjęcia produktowe na modelce oraz typu packshot, Wycięte, z tłem w wybranym kolorze. Przedstawione przykłady są po minimalnym, podstawowym retuszu (usunięcie nieestetycznych zagięć materiału, ujednolicenie kolorytu skóry)
Sklep SILWEAR

Zdjęcia produktowe typu 'flatlay'

Zdjęcia produktowe 'na płasko', w różnych aranżacjach lub na gładkim tle. Głównie drobne akcesoria i biżuteria. Ciekawy sposób prezentacji produktu na portalach sprzedażowych i w sklepach internetowych a także jako inspiracje w zestawieniu z innymi przedmiotami.

Portrety studyjne

Sesje portretowe w warunkach studyjnych. Realizowane w domowym zaciszu lub w wynajętym studio.

Fotografia zwierząt

Przykładowa sesja studyjna , zdjęcia w domowym zaciszu oraz plenerowe kadry z udziałem moich osobistych modelek - Tosi i Mimci.

Fotografia Lifestyle

Ulubione kadry z różnych miejsc i momentów, które pozwalają zatrzymać daną chwilę na dłużej.

© Copyright AGGIE STUDIO // All rights reserved

Contact: studio.aggie@gmail.com

Follow: 

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram